Znam da se kod dece referentne vrednosti analize krvi razlikuju prema uzrastu.Možete li me uputiti na kom web-sajtu mogu da pročitam: Konkretno me zanima za šestomesečno i trogodišnje dete.Hvala unapred

    Odgovoreno: 11. 03. 2008.
    • Postovani Nazalost ne verujem da se ovi podaci mogu naci na internetu. Pored ovoga tumacenje krvne slike komplesnije je od pukih uklapanja brojki u referentne vrednosti Ass Prof Jelena Vojinovic