POSTOVANA DR. MOLIM VAS ZA SAVET, MOJ DESETOGODISNJI DECAK IMA JAKIH BOLOVA U PETI. PRETPOSTAVLJAM DA JE UZROK RAVAN DJON "MODERNIH" PATIKA. KUPITI DRUGACIJU PATIKU ILI CIPELU NE DOLAZI U OBZIR . MOLIM VAS, DA LI NEKI MEDICINSKI ULOZAK MOZE POMOCI? MORAM NAPOMENUTI DA SE NE BAVI SPORTOM VEC FOLKLOROM 3X NEDLJNO. UNAPRED HVALA.

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.

    • Postovana Ponekad je najlakse optuziti moderene patike za neke tegobe. Neophodno je da opisete kada ima bolove (ujutro, nocu, posle duzeg hoda), kog intenziteta, koliko dugo traju? Moguce je da se radi o posledicama povrede ili upale Ahilove tetive. Najbolje ce biti da to odluci Vas pedijatar i deciji reumatolog Decija interna klinika KC Nis, ponedeljkom i cetvrtkom.