Postovana
    Vasa devojcica moze normalno da putuje ukoliko se pridrzavate uputstava koje ste dobili na klinici vezano za ishranu i lekove. Ukoliko ima izrazitu kinetozu (mucninu prilikom putovanja kolima) mozete joj dati slobodno lekove protiv mucnine, kao sto su Tbl Dimigal 30 min pre polaska na put

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.
    • Postovanje Anastasija ima 5 godina, sa 3.5godina je dobila cir na zeludcu i leceni smo u bolnici u Nisu, na hirurgiji, gde su doktori i svi zaposleni bili divni. Tkivo sa ulkusa je slato na analizu i biopsiju, i nije otkrijena ni bakterija, niti bilo sta drugo, pasmo sve pripisali genetici, jer moj svekr ima cir. Anastasija se po nekad i sada zali na bolove, ali to jako brzo prodje uz pomoc Ranitadina 75ml. Kada putujemo njoj je muka, pa smo sva putovanja odlagali do sad, ali sad bi da posetimo rodbinu, pame interesuje moze li put da joj pogorsa stanje i sme li da pije lekice protiv mucnine na putovanjima. Unapred zahvalna, zabrinuta majka.