Moj sin ima 12 godina. Pri vadjenju krvi iz prsta krv se teško vadi i kažu da je gusta. Krvna slika odlicna. Da li postoji mogućnost da je to znak nekog srčanog problema. Unapred Vam zahvaljujem

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.

    • Postovana Komentari laboranata prilikom uzimanja uzoraka krvi nisu validni za bilo kakvu dijagnozu. Ukoliko su nalazi krvne slike, kako tvrdite, uredni i nema izmena u trombocitima ili hematokritu i ukoliko Vas lekar ne smatra da ima indikacija za dopunsko ispitivanje - nemojte da brinete