Postovana Dr Jelena, Cula sam da ste veoma uspesni u resavanju problema sa nocnim mokrenjem pa Vas molim za savet. Moj sin ima problem sa nocnim mokrenjem. Rodjen je 1.januara 2003. Nije prestajao sa nocnim mokrenjem. Dnevno mokrenje je kontrolisano. 15.jula 2007. smo poceli terapiju Minirinom (sve analize su bile uredne: laboratorija mokrace i ultazvuk). Terapiju smo zavrsili 20.januara 2008. U toku terapije se nocno mokrenje smanjilo, a od 1.septembra 2007. i potpuno prestalo. Medjutim, po zavrsetku terapije nocno mokrenje se vratilo, najpre retko (prvi put 6.februara 2008), a posle toga skoro svake noci (ponekad se probudi da bi mokrio, a ponekad se probudi mokar). Bila bih Vam zahvalna na savetu kako da nastavimo dalje. Srdacan pozdrav,

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Postovana Nocno mokrenje nije moja uza specijalnost ali mislim da treba ponovo da se javite svom pedijatru nefrologu koji je prvobitno ordinirao Minirin i posavetujete se sta dalje Ass Prof Jelena Vojinovic