Pozdrav! Interesuje me da li bebe mogu da obole od stitne zlezde ukoliko im majke imaju(i za vreme trudnoce) takve probleme, a nisu se lecile od ove bolesti. Na koji nacin se odrazavaju poremecaji kod beba? Da li imaju problema sa srcem, vidom ili mozda jacanjem tonusa misica. Unapred hvala!!

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Postovana Bebe imaj probleme sa razlicitim organskim sistemima ukoliko je majka u trudnoci bolovala od nekek od vrsta oboljenja stitne zlezde. Od vrste oboljenja majke zavise i tegobe kod bebe te ukoliko je to kod Vas slucaj obavezno se javite pedijatru endokrinologu