Vec sam vam pisala ali nisam dobila odgovor pa Vas molim da mi sada odgovorite..Moj sin ima 7 god i sem uvecanog treceg krajnika nema nikakvih vecih zdravstvenih problema.Ipak brine me to sto mu se desava povremeno /jos od cetvrte god./da danima veom ucestalo zeva-kao da nema dovoljno vazduha u toku dana..Nos mu nije zapusen.Sta moze biti uzrok toga ,koje pretrage da uradimo..Inace se ponasa i oseca veoma dobro... Hvala unapred

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Postovana, Zao mi je ali Vase pitanje dobijam po prvi put. Tegobe Vaseg deteta, ucestalo zevanje, mogu nastati kao posledica nedostatka kiseonika ( sto moze imati veze sa uvecanim krajnicima) i u tom slucaju neophodno je da konsultujete ORL specijalistu. Drugi razlog za ovaj poremecaj mogu biti neki neuroloski problemi pa je u tom slucaju potrebna konsultacija decijeg neurologa.