POSTOVANA DOC.DR VOJINOVIC,VEOMA SAM ZABRINUTA ZA MOJU CURICU(5 GOD)KOJA JE PRE MESEC DANA IMALA UPALU KRAJNIKA(STREPTOKOKA).LECENA JE ANTIBIOTICIMA ALI NJENI KRAJNICI SU JOS UVEK JAKO OTECENI,STO JOJ OTEZAVA GUTANJE.DOKTOR NE PODUZIMA NISTA,GOVORECI DA JE TO NORMALNO.DA LI JE TO NORMALNO?MOZE LI TO IMATI NEKIH POSLEDICA?ZAHVALJUJEM SE ZA ODGOVOR.

    Odgovoreno: 15. 02. 2008.
    • Postovana Neophodno je da odredite ASOT titar i utvrdite da li postoji izmenjen odgovor na streptokoknu infekciju sto bi znacilo neophodnost primene i neke dopunske terapije Ukoliko su krajnici jako uvecani posetite i ORL specijalistu da cujete njegovo misljenje. Ass Prof Jelena Vojinovic