imam bebu od tri puna meseca,vestacku hranu je tesko prihvatala pa smo sa puna tri meseca presli na 2/3 kravicu i dalje puno bljucka posle jela i ako podrigne,sto nas jako brine.puno se savija napred i time dodatno vrsi pritisak na zeludac.sta izaziva bljuckanje i sta da preduzmemo.hvala unapred!

    Odgovoreno: 11. 02. 2008.
    • Postovana Krajnja je neobicno da beba "prihvata" kravlje mleko a ne prihvata adaptiranu formulu. Moj vam je savet da je ipak prevedete na adaptiranu formulu jer tegobe koje opisujete mogu biti posledica nepodnosljivosti na kravlje mleko Ass Prof Jelena Vojinovic