Sta treba preduzeti u slucaju pojave gripa kod trudnice (VISOKA TEMPERATURA), koje lekove treba koristiti i da li je moguca posledica po plod i koje su posledice u pitanju (trudnoca 3 meseca)? Unapred HVALA!

    Odgovoreno: 11. 02. 2008.
    • Postovana Koliko je meni poznato u trudnoci je dozvoljeno koriscenje paracetamola kao antipiretika ali detaljnije se o lekovima u trudnoci obavestite kod ginekologa ili klinickog farmakologa Ass Prof Jelena Vojinovic