imaim cerkicu staru 13 meseci vec par noci uzasno lose spava budi se i sna i place kao kad je nesto boli citavu noc. Vodili smo je kod pedijatra i on kaze da je sve ok. da je bole zubici,cak smo je vodili i kod orl da siskljucimo usi i to je ok. Ranija nicanja zuba nisu prosla tako tesko,pa me malo cudi takva konstatacija. Hvala unapred,zabrinuti roditelji.

    Odgovoreno: 08. 02. 2008.
    • Postovana Ukoliko nema infekcije usiju, a tesko da je nicanje zuba uzrok, i ukoliko nema znakova za bolove na nekom drugom delu tela odvedite dete decijem neurologu jer se mozda radi o nocnom strahu ili psihoemocionalnim problemima. Posetite i svog pedijatra ponovo Ass Prof Jelena Vojinovic