Poštovani,
    Imam curicu od 12 godina, prije 6 mjeseci joj je radi ciste uklonjen ljevi jajnik i jajovod, sada desni koji nije sigurno pronađen nije počeo sa radom, dijete ima osteoporozu, nosi plastični štitnik oko tijela, bili na mnogim mjestima - da li treba započeti sa terapijama za rad jajnika i bolesti osteoporoze i kaka - molim savjet.
    Puno hvala.

    Odgovoreno: 04. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Vaša devojčica najverovatnije ima poremećaj hormona koji dugo traje zbog problema sa jajnicima (nažalost niste naveli o kojoj se bolesti radi: policistični ovarijumi ili nešto drugo). Naravno da je i ranije trebalo početi terapiju poremećaja koštanog metabolizma koju će morati da uzima ceo život kao i verovatno hormonsku supstitucionu terapiju.
      Pozdrav.