Poštovani,
    Molim Vas, da li postoji privatna klinika koja radi ultrazvuk bebama od 5 meseci. Hitno je jako. Na tirsovoj nema mesta u narednih 5 meseci, a mi smo u panici jer lekar koji je pregledao dete (dečak od 5 meseci) sumnja da je u pitanju tumor jer su se detetu naprasno pojavile fleke braon boje na koži.
    Hvala Vam unapred.

    Odgovoreno: 04. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Prisustvo fleka po koži ne mora da znači da beba ima tumor, tražite uput za hitan pregled od svog pedijatra i moći će te da brže uradite pregled ultrazvukom ali je pitanje koji organ treba pregledati. Mislim da klinika belmedic može privatno da pruži tu uslugu.
      Srdačan pozdrav i srećno!