Poštovani,
    Dobro veče ja pišem iz Norveške moje dete je od 2 meseca dobio bakteriju meningo koker a onda nakon 20 dana lečenja te bolesti doživeo infrakt pa bih hteo da Vas pitam kakve su šanse da se dete oporavi posle svega toga da bude sve ok on sad ima fizikalne terapije i ostale preg. i malo ima poremećaj sa očima još nisu sigurni da li on vidi i koliko pa sam hteo da Vas upitam šta bi po Vašem mišljenju bilo najbolje da se preduzme.
    Unapred zahvalni Porod Mitrović

    Odgovoreno: 30. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Nažalost Vaša beba je izgleda imala ozbiljnih zdravstvenih problema. Nije jasno ali pretpostavljam da je lečena zbog meningitisa i/ili meningokokne sepsa, što je po život opasna infekcija. Verovatno je usled ovoga i došlo do poremećaja na srcu i centralnom nervnom sistemu. U ovom trenutku ništa se ne može preduzeti unapred već su neophodna detaljna neurološka ispitivanja da se utvrdi stepen oštećenja kao i dugotrajni rehabilitacioni tretman.
      Pozdrav.