Poštovani,
    Imam pitanje za moga sina on je 3 godine sad a ima 11kg i jako je sitan al ništa neće da jede, ja ga svaki put kad jede treba mi 1h da ga nahranim, nema apetita samo drži hranu sa strane u ustima, kao da mu se gadi, željela bih neki sirup za apetit dobar da mi preporuči.
    Bila bih Vam zahvalna

    Odgovoreno: 27. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Ne postoje "specijalni" sirupi za apetit, obično dajemo uobičajene polivitaminske sirupe za decu u kombinaciji sa B Complex preparatima i savetujemo promenu svakodnevnih navika u hranjenju (socijalizacija sa drugom decom, obroci sa porodicom i slično).
      Pozdrav.