Poštovani,
    Da li se hemangiomi na unutrašnjim organima gube isto kao i oni na koži, do pete godine? Mom detetu se hemangiom koji ima na glavi smanjio (bio je veličine oraha i ispupčen), i prilično izbledeo, jedino ispod njega napipavam neku kvržicu malo veću od zrna pirinča, da li je to normalno?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 24. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Hemangiomi na untrašnjim organima imaju drugačiju prognozu i evoluciju od onih po koži. Neophodno je da budete pod stalnom kontrolom plastičnog hirurga i dečijeg hirururga.
      Pozdrav.