Postovana doktorko, imam sina od 4 godine koji je tezak 13 kolograma.  Rodjen je sa 3200. Visina 97. Interesuje me da li je tezina moga deteta  u granicama. Unapred zahvalna mama.

    Odgovoreno: 25. 01. 2008.

    • Postovana,  Ima se utisak da je tezina Vaseg detta blize donjoj fizioloskoj granici  ali za utvrdjivanje neophodno je tacno merenje tezine i visine i  uporedjenje sa percentilnom krivom za uzrast. Za ova merenja javite se  svom pedijatru  Ass Prof Jelena Vojinovic