Postovana doktorice.Imam 2,5 g starog sincica.Sa 15 mj je krenio u  jaslice i naravno od tada je malo malo bolestan,cesto pokupi neki infekt  od druge djece.Vec duze vremena je stalno pun slajma bez obzira jel  prehladjen ili ne,pa mu taj slajm uzrokuje kasalje.Moram spomenuti da je  sve ovo vreme kad god ima vise slajma koji mu pravi problem,dobivao  sirupe za iskasljavanje,ali nikada do sada nisam primjetila da se toga  rijesio.Njegova doktorica mu je dala dijagnozu bronhitis,a mene je strah  da zbog toga stanja ne dodje s vremenom do astme.Sta da radim,kako da mu  pomognem da vec jednom "bude 100% zdrav bez slajma".Unapred hvala

    Odgovoreno: 12. 01. 2008.
    • Postovana  Tegobe koje opisujete najvise lice lice na sindrom bronhijalni  hipereaktivnosti koji se srece kod dece sa uvecanim trecim krajnikom ili  sa atopijskom konstitucijom. Pokusajte da u terapiju ukljucite  antihistaminik Sir Claritine 1 x na dan mesec dana i javite se pedijatru  imunologu da iskljuci postojanje Iga deficijencije kao i ORL specijalisti  Ass Prof Jelena Vojinovic