Poštovana doktorko,  Naša desetomesečna beba je pre nekoliko dana imala povišenu temperaturu  (39) sa kašljem. Temperatura je spala na uobičajenu nakon primene sirupa  "Paracetamol".  Beba je dobro, pokretna, razigrana, vedra, ponekad jos kasljuca, ali nas  brine hladnoća kože većeg dela tela. I kada je toplije obučen, oznoji se  ali je telo još uvek hladno, hladnije nego što je bilo pre pojave ove  temperature.  Molimo da nam što pre odgovorite.  Unapred zahvaljujemo.

    Odgovoreno: 12. 01. 2008.
    •  Postovana  Ne bih rekla da se radi o patoloskom premecaju vec Vi verovatno cesce  dodirujete kozu deteta da proverite da li ima temperaturu, nego sto ste to  cinili ranije. Ukoliko nema nikakvih dopunskih tegoba ne treba da brinete  Ass Prof Jelena Vojinovic