Postovana doktorko,  Da li je moguce da bebi od dva ipo meseca smeta caj za bebe,i da li je  moguce da mu ne godi vestacka hrana koju koristimo (Humana 1). Ne odbija  obroke lepo napreduje, samo kad pije caj mnogo place i ponasa se kao da  ima grceve.  Zabrinuta mama

    Odgovoreno: 12. 01. 2008.
    • Postovana,  Vestacka ishrana moze da stvara takve tegobe kod odojceta, manje je  verovatno da se radi o caju, osim ukoliko nije previse jako spremljen. Sa  cetiri meseca tegobe ce proce ukoliko se radi o grcevima abeba lepo  napreduje i ima uredne stolice  Ass Prof Jelena Vojinovic