Postovana,  imam bebu od dva ipo meseca, sisa ali je i dohranjujem. do sada je sve  bilo u redu, ali poslednja dva tri dana kaki samo jednom dnevno. Stolica  je zeleno smedja. Takodje nam se javio problem sa spavanjem. Kupamo ga  uglavno oko 20h i nikada do sada nije bio problem da zaspe, medjutim  ovih dana prodje i ponoc a on je jos budan. Inace sumnjam da ima  osetljiv stomacic, odnosno probleme sa varenjem.Trazim savet.  Unapred hvala.

    Odgovoreno: 29. 12. 2007.
    •  Postovana  stolica jednom dnevno je uobicajena pojava u tom uzrastu. sto se  uspavljivanja tice vreme je da ga pomerite na 22h. Promena boje stolice  moze da ukazuje na blagu respiratornu infekciju, obicno nosisca ili  izmenjenu crevnu floru, te bebi mozete davati sadrzaj jedne kapsule  probiotika dnevno. ne verujem da se radi o grcevima jer u to vreme obicno  vec prolaze.  Ass Prof Jelena Vojinovic  Dept of Pediatric Rheumatology  Clinical Center, Faculty of Medicine Nis Serbia  Bul dr Zoran Djindjic 48 18 000 Nis Serbia  fax/phone: +38118231550