Poštovana,
    moja beba je rodjena 19.12.2008. Nedelju dana nakon rodjenja su se javili grčevi, uglavnom noću, tako da smo sada zamenili dan za noć. Zabrinuta sam jer se bebica, dok traju grčevi, trgne rukicama i nogicama ( ispravi i ukruti ih), i tada plač postane intenzivniji.
    Zanima me da li je to normalno, jer sam se počela brinuti da to stresanje nije uzrokovano nečim drugim...danas smo kupili kapi espumisan L protiv grčeva.
    Unapred zahvalna mama.