Poštovani,
    moja kćer od 7,5 god.. bi trebala na operaciju trećeg krajnika, a s obzirom da je u dobi od 5 god. imala HSP purpuru interesuje me da li postoji ikakva pojačana opasnost po njeno zdravlje tokom ili nakon ove operacije?

    Odgovoreno: 27. 01. 2009.
    • Postovana Nekada lecena HSP nije kontraindikacija za ovu operaciju. Malo je neobicna operacija samo treceg krajnika u tom uzrastu jer u to vreme se on obicno spontano povlaci a ukoliko je potrebno operisu se druga dva krajnika, ali o tome odlucuje ORL specijalusta