Poštovana,
    moj sin je star 40 meseci i težak oko 15.500 gr visok je 98cm do 100cm. Stalno mi zvocaju svi oko mene (obično oni sa buckastom decom) kako je VEOMA mršav. Kako je neuhranjen i ispušten. Mada većina ljudi oko mene ima decu koja su malo više buckasta. Pitala sam doktorku kod koje odlazimo, doduše veoma retko, ništa konkretno mi nije rekla. Jedino što sam razumela od svega rečenog je da je bolje što je takav nego da je debeo, jer je sve više problema sa gojaznom decom. Veoma je živahan i zdrav. U proseku dva puta godišnje idemo kod doktora zbog virusa ili prehlada. "Težak" je za hranu, od kako je prestao da sisa sa svojih 7 meseci kao beba počeli su problemi sa njegovom ishranom, ali dok god sam ja mogla da utičem na to uticala sam, ali sada je već drugačije. On sam bira, mada se trudim da utičem koliko mogu.
    Molim za Vaše mišljenje i savet. Zanima me koliko bi on trebao da bude težak obzirom na uzrast i visinu? Molim za brz odgovor!