Poštovani,
    Imam devojčicu od 14god. i od pre tri godine non stop joj curi iz nosa. Radili smo alergo test i tu je pokazala dobre rezultate na one alergene koji su radjeni (polen trava, perje, budj,grinje).
    Šta bi po Vašem mišljenju mogao biti uzrok i molim Vas recite mi koliko najduže sme koristiti sprej Beconase i u kojim intervalima?

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
    • Postovana Nadam se da je devojcicu pregledao i ORL specijalista. Nazalost nije uvek moguce utvrditi tacan alergen te ukoliko ima pozitivnog efekta nastavite profilaksu Beconase i/ili antihistaminika po uputstvu svog pulmologa