Imam bebu koja je 08.01. napunila 5 meseci. Davali smo joj jabuku, bananu, a sada mešano. Molim Vas možete li mi reći šta da joj dam sledeće. Kako da joj spremam supice, i šta da joj dajem od povrća? Ništa ne razumem. Povrće da joj dajem za ručak a voće medjuobrok???

    Odgovoreno: 15. 01. 2009.
    • Postovana, Detaljna uputstva o pripremi hrane zahtevaju previse prostora te je ipak bolje da se obratite pedijatru u savetovalistu. Inace od sestog meseca jedan se obrok (rucak) zamenjuje povrcem i bujonom od mesa) i jedan obrok (obino prepodnevni ili popodnevni) vocem