Imam 17 godina i visok sam 186cm. Interesuje me da li ću još da rastem ili ako je ikako moguće da podstaknem svoj rast nečim?
    Hvala.

    Odgovoreno: 12. 01. 2009.
    • Postovani Tvoja visina u tvom uzrastu sasvim je zadovoljavajuca, ipak do 25-te godine moze se desiti da porastes jos koji santimetar.Bavljenje sportom (poput kosarke i odbojke) uz adekvatnu ishranu moze dopunski stimulativno da deluje na tvoj rast

Komentari na pitanje: #18857

    • Ja imam 17 godina i visok sam 177 otac mi je 187 a majka 164 cm. Igram basket svaki dan interesu je me koliko cu jos da rastem i koliko mogu da izvucem maximuma?