Nas sin ima tri meseca i tri dana, tezak je 6 kg i na pregeldu pre dva   dana u savetovalistu je nam je recno da je beba organski potpuno zdrava   Krvna slika je pokazala samo hemoglobin tik ispod donje granice i iznosio   je   108 Dobio je legofer sirup Hrani se iskljucivo Humanom 1, trenutno pije   dozu od 120 ml, nije dojio Osim Humane 1, popije po malo vode sa par kapi   limuna u toku dana Napominjem da je beba izrazito nemirna, guce, peva i   da   je verovatno u zadnjim danima "svrbe zuvi" - ima dosta pljuvacke, i "zvace   svoj jezik" E sad ono sto nas psihicki puno umara i sekira: beba je   pocela,   a posebno u zadnje vreme da uz bljuckanje hrane ( nema pravila kada, cak i   posle visestrukih podrigivanja) izgubi dah i zacrveni se Reagujemo tako   sto   ga brzo okrenemo glavom nanize i lagano lupkamo po ledjima, sto za par   sekundi i pokaze efekat Sta Vi mislite o tome kako da to prebrodimo? Da   smanjimo kolicinu obroka? Beba spava iskljucivo bocno Unapred puno   zahvalni   izuzetno zabrinut!

    Odgovoreno: 28. 11. 2007.
    • Postovani  Opis koji ste dali najvise lice na postojanje tzv gastroezofagealnog  refluksa (GER) Neophodno je da bebu ipak odvedete kod decijeg  gastroeneterologa na dopunsko ispitivanje i da dobijete savet o ishrani