Poštovana,
    imam devojčicu od 14 meseci. Pojavio nam se problem sa ojedom i crvenilom naročito u predelu oko prepona i ribice. Ispiramo kamilicom, mažemo Pantenolom, Sebamed kremom protiv ojeda i ne vidim pomak.
    Da li je možda do Pampers pelena? Koje nam pelene još preporučujete?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 28. 11. 2008.
    • Poštovani,
      moguće je da se ipak radi o nekoj infekciji, te je uputno da uradite bris kože na bakteriološki i date urin na pregled. Dobro bi bilo da promene vidi i kožni lekar i preporuči Vam i neku antibiotsku ili antimikotsku kremu.