Moja devojcica koja ima 6 godina ima hemangiom na desnoj ruci od rodjenja. Doktorka je rekla da ce se povuci do 6 meseci, zatim do 2 godine i na kraju do 7 godine. Kako ona raste hemangiom zauzima vecu povrsinu ali je nekako bledji (nije onako intenzivno crven). Da li je potrebno nesto preduzimati ili ce se on stvarno povuci sam od sebe? Sada vec i ona pita kad ce to da je prodje. Pozdrav

    Odgovoreno: 08. 11. 2007.
    • Postovana Hemangiomi se uvek ne povlace u celosti ali najbolje ce biti da konsultujete decijeg hirurga i plasticnog hirurga koji ce Vas posavetovati kada je optimalno vreme za njegovo uklanjanje