Da li mozete da mi kazete nesto vise o pes talovalgus-u i talus   verticalis-u? Ako mozete i da me uputite na neku strucnu literaturu posto   je   u pitanju diplomski rad. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 05. 11. 2007.
    • Nazalost za ono sto vama treba nije moguce da Vam se strucne informacije u  toj kolivcini dostave mail-om. Nadam se da imate mentora koji Vam moze  pomoci oko literature ili jednostavno ukucajte te termine na Google i  dobicete obilje strucnih informacija