Da li mi mozete nesto vise reci o balanopostitisu kod decaka od 9 meseci,omogucuim posledicama?Za sada smo pod teapijom gentamicina mast koju mazem  3-4 puta dnevno. Za sada sam samo dva puta primetila belicast sadrzaj na glansu bebe,ne lici na gnoj vise kao sekret. Hvala Vam unapred

    Odgovoreno: 19. 10. 2007.
    • Postovana  Bilo bi najbolje da svojoj bebi uzmete nnekoliko uzastopnih brisevai mikoloski pregled kako biste utvrdili o kojoj se infekciji tacno radi a  zatim se javite pedijatru nefrologu. Lokalni se tretman zatim sprovodi u  zavisnosti od mikrobioloskog nalaza