Imam devojčicu od 3.5 god. Od 11. meseca, kada se pojavio prvi, pa do danas, više puta je imala Wheezing bronchitis. Javljaju se svakog novembra, decembra i januara. Ide u vrtić od 16 meseci. Po preporuci pedijatra lečimo je Spalmotil sirupom ili inhalacijom. Bronhitisi variraju od sasvim blagog do ovog poslednjeg ( u septembru mesecu) sa jakim spazmom kada je završila u bolnici na infuziji i kiseoniku, na intenzivnoj nezi. U bolnici je takođe konstatovan Wheezing bronhitis. Trenutno pije Aminofilin. Po predlogu specijaliste uradićemo kožne probe.
    Moje pitanje je - da li moje dete boluje od Astme i na koji način se sa sigurnošću postavlja dijagnoza Astme? Drugih zdravstvenih problema nema.
    Najlepše hvala