Poštovana doktorice,
    moje pitanje vezano je za nemlečnu ishranu beba. Dakle moja devojčica ima puna 4 meseca, do sada sam je samo dojila i napredovala je od 3350 gr na rođenju sada ima oko 7kg.
    Šta mi preporučujete kao prvo da joj uvedem u ishranu: žitarice ili povrće? Bila bih zahvalna i ako biste mi tačno imenovali neki proizvod koji postoji na našem tržištu koji preporučujete (kao npr. Bebelac, pirinčana kaša).
    Unapred zahvalna mama!!!