Imam ćerku koja ima bakteriju E.Coli. Jedno vreme je uzimala sirup (pancef). Sada pije sirup od brusnice. Ona ima 8 i po godina, ali njoj se to povremeno vraća. Ona je ima i u debelom crevu i u mokraći. Ja odmah primetim, jer joj je mokraća mutna i neprijatnog je mirisa. Koje analize su potrebne kako bi utvrdili da nema negde na dr mestu tu bakteriju i kako bi se mogla izlečiti.
    Hvala puno. Baš bi mi pomogao Vaš savet i spasilo dete od te bakterije.