Poštovana,
    Moj 6,5 godišnji sin već neko vreme ima kašalj. Uradili smo alergo-test za na: Cladosporium herbarium, aspergillus fumigatus, Altermaria alternata, Mleko i B-laktoglobulm -NISKO tj. na sve ovo je alergičan Mikrobiološki nalaz je TITAR 600. Veoma sam zabrinuta.
    Molim Vas recite mi šta ne smijem dati detetu da jede i da li je sve ovo opasno!
    Hvala

    Odgovoreno: 16. 10. 2008.
    • Postovana Hrana ne utice direktno na senzibilizaciju koju pominjete. Sta znaci mikrobioloski nalaz titar 600? ukoliko postoji alergijska reakcija na pomenute elemente dajte mu Sir Claritin i izegavajte izlaganje alergenima