Poštovana,
    javljam se iz Subotice, u vezi moje ćerkice koja sada ima 5 godina, i ide u predškolsko. Njen problem je što već dva meseca kašlje, osobito noću, to je veoma agresivan kašalj koji je tera da povraća taj sekret . Išli smo kod lekara, pila je ERIUS mesec dana, uzimala MARISOL i TANTUM VERDE. i posle te terapije njoj je isto. Zatim smo išli na alergo test i sve joj je negativno, pa njenoj doktorici nije jasno o čemu se tu radi, barem je ona tako rekla. Inače, da napomenem da je ona rođena prevremeno sa 1,200 kg, i bila je inkubaturu 1,5 mesec, rođena je na početku osmog meseca trudnoće. Sad treba da idemo kod ORL i PULMOLOGA.
    Molim Vas da mi objasnite o čemu bi se ovde moglo raditi i šta je to pulmog.
    Unapred hvala