Poštovana,
    moja beba ima 8 m. i ima problema sa šlajmom. To traje 3,4 dana, nema temperaturu, ali je pun šlajma. Redovno mu stavljam fiziološki i dajem sirup i čaj od belog sleza, ali nema nekog poboljšanja.
    Molim Vas za mišljenje. Kako pomoći bebi da izbaci taj šlajm?
    Hvala.

    Odgovoreno: 16. 10. 2008.
    • Postovana Deca do 4te godine zivota ne umeju da iskasljavaju te se kod njih primenjuje metoda tzv. posturalne drenaze (zamolite da Vam je pedijatar pokaze) a neka i pomaze izazivanje nagona na povracanje (takodje zatrazite objasnjenje svog pedijatra)