Imam bebu staru 18 dana,koja ima vrlo neredovno pražnjenje creva, nema stolicu po 3-4 dana.Beba sisa. Da li je to opasno i kako to prevazići?

    Odgovoreno: 12. 09. 2007.
    •  Postovana,

      Beba koja uredno doji i lepo napreduje normalno moze imati stolicu na 3-4 dana. Ukoliko zbog odlozene stolice ima grceve i gasove, zbog cega cesto place, mozete joj pomoci tako sto cete je uvece pred kupanje sstimulisati na stolicu u predelu analnog otvora toplomerom ili parcetom sapuna.