Postovana,  Na oba nozna palca moje sedmomesecne bebe s bocnih strana je zadebljala i crvena koza koja se povrmeno ljusti u tankom sloju. Dermatolog je pregledom ustanovio da je u pitanju nasledjena deformacija nokatne ploce zbog koje noktici urastaju, dobila sam kremu Kenacomb koju mu nanosim 2 puta dnevno i savet oko secenja noktica. Posle visenedeljne terapije stanje nije nista bolje. Molim Vas za misljenje i savet u vezi sa primenom ove ili neke druge terapije. Posebno sam zabrinuta oko stanja noktica kada u narednom periodu moj sin pocen da hoda i nosi cipele. Posto nisam sasvim sigurna da li je ovo oblast Vase ekspertize, istu molbu upucujem i dermatologu s Vaseg sajta. S postovanjem.

    Odgovoreno: 12. 09. 2007.
    • Postovana

      Ovo je pitanje vise za dermatologa, ali u principu postujte savet koji stedobili i strogo vodite racuna da se na mestima urastanja ne razvijegljivicna ili bakterijska infekcija. Kada dete bude starije problem ce manjebiti izrazen