Moje dete od 16 meseci već skoro dve nedelje ima dijareju. Stolica je žuta, dva puta smo ga vodili kod lekara, ali nema promena. Trenutno pije sirup Palitrex , Enterofuryl i kapsule Linex i pije glntokulin. Odbija hranu i ako nešto pojede odmah kaki obilno. Inače i ja i mama iste probleme imamo.
    Zamolio bih Vas ako imate neko drugo rešenje da mi što pre odgovorite.
    Unapred zahvalan,
    Dejan Petković

    Odgovoreno: 28. 09. 2008.
    • Postovani Osnovno je da postujete dijetalnu ishranu za proliv (slana supa, baren krompir, pirinac, bez svezeg voca i povrca), da dajete Caps Probiotic, da obustavite unos antibiotika na usta i date Sol Nistatin i kesice Smecta. Uz to potrebno je i malo strpljenja da se upala stomaka smiri