Imam bebu staru 2,5 meseca i pojavio se deciji ekcem, uglavnom na licu i jako malo po telu za sad.T renutno koristimo Pantenol mast, koja joj je mu je u pocetku pomagala, ali vise ne. Da li imate neki savet kako da izlecimo ekcem?

    Odgovoreno: 21. 09. 2008.
    • Postovana Prvo je bitno da li je dete doji ili je na vestackoj ishrani jer to moze biti od znacaja. Za ekcem, ukoliko je izrazen mozete davati Sir Claritine (pedijatar da odredi dozu) i mazati neutralne kreme