pre svega dobro vece.ja sam mama decka starog devet meseci,prilikom zadnjeg pregleda kod pedijatra doktorka mi je rekla da na levoj strani rebra malo iskrivljena i da je posledica toga kako dete drzimo.molim vas kazite mi da li je to opasno i sta da radimo?

    Odgovoreno: 24. 07. 2007.

    • Postovana Deformitet rebara moze biti urodjen (zagledajte muzevljeva rebra). Ipak kada se javi deformitet kostiju uvek je deci potrebno dodati vitamin D. Tesko da je poremecaj posledica nacina drzanja deteta