Poštovani,

    Moj sin za koji mjesec puni 13 godina. Visok je 167 cm i težak 46 kg. U zadnjih 4-5 mjeseci on nije dobio ni jedan kilogram na težini, već je izgubio dva kila. Vidno je da je izrasto u zadnjih nekoliko mjeseci ali njegova tezina me zabrinjava. Nalazi krvi su svi u redu. Molim vas da mi date vaš savjet, i šta bi to trebali da uradimo da prekontrolisemo da li je kod njega sve u redu?

    Hvala.

    Odgovoreno: 31. 05. 2022.
    •                                           Javite se pedijatru svog deteta. Pozdrav Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                        pedijatrijska ordinacija Kinder Care.