Moj sin ima 2,5 godine. Stalno skace u mestu i nekako mlati rukama i zateze ih i sav se zategne kad se uzbudi, vidi nesto novo, napolju kad deca protrce pored njega ili bicikla, kad projuri auto... Brinem se jer cesto to radi i traje vec nekoliko meseci. Da li ce proci samo od sebe ili ga treba voditi lekaru? Nije progovorio bas skroz ali prica i sve razume, odaziva se i komunicira i ocima i gestikulira kako treba. Hvala na odgovoru. Pozdrav.

    Odgovoreno: 30. 05. 2022.
    •                               Zakažite pregled deteta kod logopeda.On će proceniti dete i  ako je potrebno preporučiti pregled kod još nekog stučnjaka. U svakom slučaju vreme je  da  se započne rad  sa logopedom-logopedski tretman.Preporučujem logopeda iz naše ordinacije-pedijatrijska ordinacija  Kinder  Care.   Pozdrav           Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                       pedijatrijska ordinacija  Kinder care.