Dobar dan, imam pitanje za vas, ako mi mozete pomoci. Beba od 6 mjeseci mi je dobila osip pi kozi i crvenilo. Svrbi ga mnogo. Saljem vam i slike od bebe. Imao je jedan dan temperaturu 38.3, a inace ne primjetim nista drugo, jedino sto je nervozan zbog svraba. Hvala

    Odgovoreno: 18. 05. 2022.
    •                            Radi pravilnog postavljanja dijagnoze, neophodan je pregled pedijatra. Pozdrav                                                                                                                                                                                         Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                           pedijatrijska ordinacija Kinder Care.