Poštovani, dete ima 5 godina. Pre mesec ipo dana smo bili u bolnici zbog tzv upale pluca da bi nam privatni lekar rekao da je treci krajnik problem a ne pluca. Bilo je sve u redu ali sada se dete zali na bol i stomaku, on pokazuje levu stranu rebra, takodje ima temperaturu i kaslje. Radili smo krvnu sliku i urin pa ako biste mogli da mi kazete Vase misljenje u vezi analiza

    Odgovoreno: 13. 05. 2022.
    • Iz priloženih analiza vidi se da dete ima  povišene   Le: 19,5 i dominiraju  segmentirani  ,Se :78,20,što ukazuje  na bakterijsku infekciju.Gde je infekcija lokalizovana ocenjuje se na osnovu pregleda deteta.  Urin ne ukazuje na  urinarnu infekciju.Masa urata može da bude posledica ne uzimana dovoljne količine tečnosti i povećanog gubitka  usled povišene temperature.Sa rezultatima se javite na pregled pedijatru. Pozdrav