Koje analize krvi i jos kakve pretrage uraditi kod povecane maljavosti kod 15 devojcice?

    Odgovoreno: 13. 05. 2022.
    •              Prvo je potrebno javiti se na pregled endokrinologu. Posle pregleda devojčice i uzete anamneze,ako je potrebno, on određuje koje analize je potrebno uraditi.Pozdrav Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                               pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.