Dobar dan Molim Vas za brz odgovor. Sin ima 6 godina. Cuvala ga je baka i ujutru je mokrio u nošu. Ona je zaboravila to da prospe i ja sam pronasla to tek uvece. Primetila sam u noši, pored mokrace nesto kao sluz, slicno tome. Ili kao kada dete ima dijareje ali malo. Znaci, mokraca je stajala oko 12-13 sati. Da li je to normalno ili treba da se obratimo lekaru? Hvala unapred A. Jungic

    Odgovoreno: 10. 05. 2022.
    •                  Prisustvo male količine sluzi u urinu  je normalna pojava.Da bi bili sigurni, uradite  u laboratoriji pregled urina (FIZIČKO-HEMIJSKI PREGLED URINA SA SESIMENTOM).  Pozdrav Dr Vesna Vojnović Čololović,specijalista pedijatrije,