Zdravo Moe dete e 3 ipol godini ne zbore i e hiperaktivno moze li pregled da zakazeme kaj vas ovde vo makedonija e nosen na pregled doktor mu dade terapija samo espriko da pie i da poseduva logoped toj pie espriko poseduva logoped i nema efekt moze li mala pomos.

    Odgovoreno: 29. 04. 2022.
    •                                Budite uporni i strpljivi. Rad sa logopedom može da traje dugo. Logoped je taj koji može da vam da savet, ako je  potrebno još nešto da se uradi i gde. Pozdrav        Dr Vesna  Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                      pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.